01-10-2016

جام غور

وبسایت جام غور و ۱۱ سال فعالیت:
01-10-2016

جام غور

وبسایت جام غور و ۱۱ سال فعالیت:


وبسایت جام غور و ۱۱ سال فعالیت:


امروز، اول اکتوبر 2016، مصادف است با دوازدهمین سال آغاز فعالیت های وبسایت جام غور. خوشحالم که یازده سال فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و
علمی وبسایت جام غور را، با کمال صداقت و ایمانداری و بصورت یکنواخت و سریع و بدون هیچگونه وقفه ی به شما نویسندگان، دانشمندان، فرهنگیان و دوستداران شعر و ادب عرضه میکنم.
جا دارد از همه همکاران و بیینده های وبسایت جام غور، که درین یازده سال مارا درفعالیت های وبسایت جام غور یاری رسانیدند و همکار ما بودند تشکری کنم. امیدوارم همیشه ما را حمایت نموده و در کنار ما باشید.

دست اندرکاران وبسایت جام غور
 

نظرات شما

نجیب رها
بلی: با تشکر فراوان از مدیر مسئول سایت وزین جام غور..سایت که با درایت مدیریت شده وتنوع دارد .از تعصب وگروه پرستی پر هیز کرده وهر روز بیشتر از گذشته غنی وپر بار است..آ نا نیکه با فرهنگ پویا واثر گزار عادت کرده اند همیشه همکار وهمیار با قی خواهند ماند وکسا نیکه طور مزاجی وفصلی بخاطر خوشی وسر گرمی خود قلم میزنند طبعا خسته میشوند. به همه حال سایت جام غور یگانه شبکه اجتماعی فرا منطقه ای است که تا هنوز محبوب دلهاست. خلاصه علم وفر هنگ، فلسفه ودین وسیاست در آن موج میزند وباز تاب دهندۀ اندیشه های مختلف ،مرکز تجلی اندیشه وکانون هم پذیری است . زنده وپیروز باد مدیر مسئول سایت جام غور.
کاربر مهمان
تشکر جناب رها از لطف شما. موفق و سلامت باشید.
محمود بی پروا
کارها وفعالیت های سایت جام غور وافعا ستودنی وقابل قدراست. دست اندرکاران سایت زیاد کار کردند وجسورانه پیش رفتند . با همۀ ما مایه افتخار وشرف وسربلندی گردیدند. زنده وسربلند باد کارگردانان سایت وجاوید باد سایت جام.
کاربر مهمان
ممنون شما استاد، و شما یکی از جمله همکاران ما بودید که همیشه در کنار ما بوده و مطالب شما در آرشیف جام غور ، باعث غنامندی هر چی بیشتر جام غور گردیده است. برای سلامتی شما دعا گویم.
استاد شاه محمود محمود
برادر عزیز قادر جان علم یازدهمین سال انتشارات سایت جام غور را برای شما و همه دست اندرکاران این سایت و نویسنده گان و شعرا و مفسران و هموطنان عزیزم تبریک و تهنیت می گویم واقعا" سالیان پربار این سایت را همراه بودیم . من هم تا جاییکه فرصت مساعدت نموده ؛ مطالب و مقالاتی خدمت سایت جام غور فرستاده ام که بدون معطلی انتشار یافته است که از این بابت تشکر به خصوص دارم . سایت جام غور در این سالها توانسته سیمینار بزرگ علمی به مناسبت سلطان شهاب الدین غوری برگزار نمایند و جمع از فرهنگیان را گردهم آورند و قابل یاداوری است حدود 4 شما مجله جام غور را با قطع و صحافت زیبا نشر نمودند که این همه علاقمندی و کار های علمی ؛ جایگاه خاص این سایت را در قلب هموطنان باز نموده است . در پایان از همه فرهنگیان و نویسنده گان ارزومندم مانند گذشته سایت جام غور را همراهی نموده و همگام باشید تا چون تاجِ باشد بر منار جام غور. برادر عزیز یکبار دیگر موفقیت های بیشتر شما را ارزومندم سعادتمند باشید
کاربر مهمان
استاد محمود بدون شک، جدا از همکاری شان در بخش مطالب ارزشمند تاریخی، راهنما و مشاور خوبی هم برای تیم ما در وبسایت جام غور بوده اند و همیشه با مشورت ها و نظرات نیک شان باعث تکامل و پیشرفت جام غور شده اند. به طور مثال ابتکار برگزاری سیمیناری راا که یاد کردند از ایشان بوده است و در همه مراحل برگزاری سیمنیار با ما بودند که خدا را شکر بخیر و عافیت برگزار شد.
محمود بی پروا
تشکر فراوان از مدیر صاحب محترم جام غور! اندازۀ دوست داشتن سایت جام را بهیچ شکل درکلمات بیان کرده نمیتوانم. فقط چیزی که از دستم ساخته است اینست که دوست دارم هرروز سری به آن بزنم ومطلبی را مرور کنم. همه مطالب خیلی باارزش اند. امروز جواب به نقد اقبالی از جانب دکتور حیدری را خواندم. بسیار پرمفهوم واموزنده. ضمنا خیلی خوش دارم تا مطالب مختلفی را به سایت بنگارم اما بابسا افسوس که از یکطرف باانترنت دسترسی ندارم وازسوی دیگر بیکاری وفقر بی اندازه مرا زیر تهدید داردحتی که شبها از فرط پریشانی خواب درچشمم نمی آید. همین امر است که دراین اواخر به سایت دوست داشتنی ام چیزی نوشته کرده نمیتوانم. من جز موفقیت وسربلندی بشما دست اندر کاران سایت چیز دیگری از الله متعال آرزو ندارم. شاد وبهروز وکامگار باشید.
استاد دكتور محمد عابد حيدري
قادرجان علم مديرمسوول سايت وزين جام غور باسلام و حرمت. خوشحالم بالتحرير اين سطور،درجشن پرميمنت يازده سالگي سايت جام غور ،اين نخستين و يگانه دريچه اي بازتاب فكروانديشه ، اثرومقاله ، شعروداستان ، نقدوگذارش ، خبر وعكس ، ويديو و تصوير، ...هموطنان، وبخصوص فرزندان ديارغور ، خودرا شريك بسازم . جام غوربايكدهه خدمت بلاوقفه ، بدون تعصب و دور از هر نوع تمايلات سياسي ، قومي ، زباني ...، راه طولاني را پيموده كه فعاليهاي فرهنگي جام غور به هيچكس پوشيده نيست. بعنوان يكي ازصدها همكارقلمي جام غور ، تكميل يكدهه زندگي و فعاليت فرهنگي اشرا صميمانه تبريك و تهنيت عرض ميدارم.راهش سبز و فعاليت اش متداوم باد.
کاربر مهمان
بی نهایت سپاس گذارم از شما استاد، این تشویق های شما بزرگواران قوت قلبی است برای من و همه دست اندرکاران این رسانه. و بسیار خوشحال هستیم که همکاران قلمی چون شمایان را داریم که باعث افتخار ما هستید و جام غور با حضور داشت شما غنی تر و پر رنگ تر میشود. برای شما سلامتی آرزو میکنم و امیدوارم شما را بیشتر درین بنگاه نشراتی ببینیم.
Anwary
بنده هم از دست اندر کاران سایت وزین جانانه جام غور ابراز سپاس و شکران نموده همه اجرات که درین سایت انجام واجراء میگردد خودم شخصاً 0 از کار های انجام داده ایشان راضی بوده از خداوند منان عمر طویل و زندگی آرام به همه کارکنان این سایت(جام غور) خواهانم همه تان کامیاب باشید انشا الله و عزیز> کابل چهاردهم تیرماه سال 1395

نوشتن دیدگاه

مجلات و کتب